Privatumo politika

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis vadovaudamiesi Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679 (toliau – Reglamentas), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitais Jūsų asmens duomenų tvarkymui taikomais teisės aktais.
Privatumo politikoje vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Reglamente. Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti el. paštu: info@komisas.lt arba kreiptis Šiauliuose J. Basanavičiaus g. 129C, LT-76129; Tel. +370 (612) 89 580.
Asmenys, kurie yra jaunesni negu 14 metų amžiaus, negali mūsų interneto svetainėje pateikti jokių savo asmens duomenų. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 14 metų amžiaus, prieš pateikdami savo asmens duomenis mūsų interneto svetainėje turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų atstovų (globėjų, rūpintojų) rašytinį sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo.

Slapukai
Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.
Kas yra slapukai?
Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma Jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą. Slapukai įrašomi tik jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus slapukus, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti.

Tiesioginė rinkodara (reklamos siuntimas)
Jeigu registruodamiesi ar pirkdami svetainėje sutikote, kad Jūsų nurodytu el. pašto adresu ar tel. Nr. siųstume Jums naujienas ir pasiūlymus, taip pat neprieštaravote, kad parinktume specialius pasiūlymus pagal Jūsų pirkimų, svetainės naršymo istoriją ir registracijos duomenis, arba juos užsisakėte naujienlaiškių skyriuje, arba davėte sutikimą gauti šiuos pranešimus, kai registravotės akcijoje, žaidime ar nuolaidai gauti, laikas nuo laiko atsiųsime Jums naujienų ar pasiūlymų. Galime pateikti reklamos pranešimų tiesiogiai Jūsų naudojamoje naršyklėje, jeigu su tuo sutiksite. Teisinis pagrindas siųsti šiuos pranešimus – mūsų teisėtas interesas reklamuoti mūsų parduodamas prekes ir paslaugas ir didinti jų pardavimus (Reglamento 6 str. 1 d. (f)
p.) ir Jūsų sutikimas (Reglamento 6 str. 1 d. (a) p.). Turite teisę nesutikti gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus arba bet kada jų atsisakyti.
Jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu bus tvarkomi 5 metus nuo Jūsų sutikimo davimo ir paskutinės bendravimo su Jumis dienos. Suėjus nurodytam terminui Jūsų asmens duomenys bus nedelsiant sunaikinti. Po Jūsų sutikimo dėl asmens duomenų tvarkymo atšaukimo, juos sunaikinsime automatiškai.

Pirkimo duomenys
Jums užsakant ir perkant prekes interneto svetainėje tvarkome Jūsų kontaktinius ir užsakymų duomenis – vardą, pavardę, adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą, prekių pavadinimus, kiekius, kainas, atsiskaitymų duomenis, prekių atsiėmimo vietą. Jūsų elektroninio pašto adresą naudosime ir siekdami priminti apie krepšelyje paliktas prekes ir nebaigtą vykdyti užsakymą. Teisinis Jūsų asmens duomenų tvarkymo pagrindas yra pirkimo – pardavimo sutarties tarp Jūsų ir mūsų vykdymas (Reglamento 6 str. 1 d. (b) p.). Daugiau sužinoti apie šių duomenų tvarkymo tikslus ir apimtį galite pirkimo metu. Šiuo tikslu tvarkomus Jūsų asmens duomenis saugosime ne ilgiau nei 10 metų nuo Jūsų atlikto pirkimo, išskyrus atvejus, kai
laikantis teisės aktuose numatytų pareigų, pavyzdžiui, vykdant valstybės institucijų nurodymus ar dalyvaujant teisminiuose ginčuose Jūsų asmens duomenis reiks tvarkyti ilgiau nei nurodytas terminas.
Individualizuotų pasiūlymų teikimas
Jeigu apsilankymo INOVESTA parduotuvėje metu Jus aptarnavusiam darbuotojui suteikėte savo kontaktinius duomenis arba netiesioginę prieigą prie jų pageidaudami gauti Jums asmeniškai pritaikytą komercinį pasiūlymą ir / ar informaciją apie Jus dominančias prekes ir / ar kitus komercinius pasiūlymus (akcijas), šiuos duomenis naudosime individualizuotam pasiūlymui ir / ar informacijai apie Jus dominančias prekes ir / ar akcijas suformuoti ir pateikti, taip pat priminti apie individualizuoto pasiūlymo
galiojimo pabaigą, susisiekti dėl individualizuoto pasiūlymo sąlygų ir atsakyti į Jūsų klausimus (informacijai pateikti). Pagal Jūsų išreikštą susidomėjimą atitinkamomis prekėmis, kartu su pagrindiniu individualizuotu pasiūlymu (informacija apie Jus dominančias prekes / akcijas) galime automatizuotai parinkti ir pateikti asmeninių pasiūlymų įsigyti susijusių prekių ar pasinaudoti susijusiomis akcijomis.
Aukščiau nurodytais tikslais galime tvarkyti šiuos Jūsų pateiktus asmens duomenis: vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą, dominančią prekę (prekes / prekių kategorijas), taip pat kitus Jūsų pateiktus duomenis. Teisinis pagrindas siųsti nurodytus pranešimus – Jūsų sutikimas, išreikštas žodžiu ar aktyviais veiksmais (įrašant ar įvedant kontaktinius duomenis) apsilankymo INOVESTA parduotuvėje metu (Reglamento 6 str. 1 d. (a) p.). Turite teisę bet kada atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų.

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?
Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų. Jūsų duomenis gali peržiūrėti: KB INOVESTA darbuotojai, prižiūrintys interneto svetainės veikimą ir turinį; Interneto svetainės turinio valdymo sistemos ir svetainės talpinimo paslaugų teikėjai; Interneto svetainės analitikos paslaugų teikėjas Google LLC (Jungtinės Amerikos Valstijos), kiek tai būtina svetainės duomenų analitikos tikslais. Analitikos duomenų perdavimui taip pat taikomi sutartiniai įsipareigojimai dėl duomenų apsaugos. Jei asmens duomenis pateikėte pageidaudami gauti individualizuotą komercinį pasiūlymą, Jūsų duomenis gali peržiūrėti pasiūlymą pateikęs darbuotojas, taip pat kiti darbuotojai ir paslaugų teikėjai, prižiūrintys individualizuotų komercinių pasiūlymų teikimo sistemą;
Tretiesiems asmenims su Jūsų išankstiniu sutikimu.
Slapukus, skirtus pritaikytai internetinei reklamai, gali įrašyti ir pasiekti šie paslaugų teikėjai: Facebook, Inc. ir Google, LLC. Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija pateikiama adresu aboutcookies.org arba allaboutcookies.org.

Politikos pakeitimai
Ši Politika gali būti keičiama bet kuriuo metu. Jeigu ši Politika bus pakeista, apie tai Jus informuosime savo svetainėje, kurioje taip pat rasite naujausią šios Politikos versiją.

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?
Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.
Privatumo politika paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. birželio 22 d.